Bastu skål Cariitti Illuminated Med utlopp, Utan ljuskälla
Produkten är del av följande kategorier:
Beskrivning
Den upplysta vattenskålen är tillverkad av frostad glaciärgrön akryl. Den är belyst med en optisk fiber och kräver minst en 4 mm fiber. Fler fibrer kan användas enligt personlig smak och beroende på hur mycket ljus som krävs från skålen. Med en projektor med färgskiftningseffekt skiftar skålen och vattnet färg på ett vackert sätt. För speciella fester, varför inte fylla skålen med is och förvara dina förfriskningar i den! Mått: ytterdiameter 320 mm, diameter på åtkomsthål 285 mm, höjd 180 mm.
Installationsmanual
Belysning ger inspiration till ditt liv
Bra belysning är en konstform. Belysning skapar stämning, uttrycker din personlighet och ökar komforten. När du väljer en ljusdesign i god tid är allt möjligt. Om bara en enda armatur kan förvandla ett utrymme och dramatiskt förändra dess stämning, föreställ dig då vad vi kan uppnå när vi designar din belysning från grunden.
Välj bland en rad olika alternativ för bastubelysning. Upplysta bassänger, termometrar, väggar i krossat glas med färgskiftningar och till och med integrerade lampor i bastuaggregatet.
Specifikationer
Dokument
Dela
-
Den upplysta vattenskålen är tillverkad av frostad glaciärgrön akryl. Den är ...Art nr. 15458264560 kr
-
Vacker och slitstark sitthandduk att ha på den varma bastulaven. Bastutextili...Art nr. 2901229 kr
-
Bastutermometer & Hygrometer i liggande design tillverkad av aspEn elegant ...Art nr. 164834500 kr
-
Förböjt rör för Autoleil-enhet och erfarenhetsvärmare.Art nr. 4745090010695
-
Denna uppsättning är särskilt lämpad för belysning av små och medelstora bast...Art nr. 151661322163 kr
-
Fibrerna är tillverkade av glas och tål temperaturer upp till 180 °C. De kan ...Art nr. 151670625323 kr
-
Denna uppsättning är särskilt lämpad för belysning av små och medelstora bast...Art nr. 151661219301 kr
-
Fibrerna är tillverkade av glas och tål temperaturer upp till 180 °C. De kan ...Art nr. 151670111730 kr